درباره ما

شرکت خدمات کامپیوتر آی تی فیکس پلاس با بیش از 10 سال سابقه در زمینه فروش کامپیوتر و لپ‌تاپ با به کارگیری کادری مجرب و حرفه‌ای آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامیست.
خرید سیستم‌های کامپیوتری و لپ تاپ، مناسب با نیازهای افراد، این روزها به دغدغه‌ای بزرگ برای بیشتر مردم تبدیل شده است و به دلیل عدم اعتماد پیش آمده بین مردم و فروشنده‌ها و اعتماد به اطلاعات سطحی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی اکثرا به اشتباه انتخاب کرده و پشیمان می‌شوند؛
اما مجموعه آی تی فیکس پلاس برای حل این موضوع برای شما دوستان مشاوره‌ی رایگان قبل از خرید محصول (نو و استوک) در نظر گرفته تا رضایت کامل شما را داشته باشد.
همچنین این شرکت در حوزه فروش کارتریج‌های اصلی و طرح با گارانتی، پایین‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت فعال است و شارژ کارتریج‌های لیزری رنگی و مشکی با استفاده از بهترین تونرهای موجود بازار و بهترین مواد مصرفی. یکی از برترین شارژر کارهای این حوزه می‌باشد؛
هدف ما در مجموعه آی تی فیکس پلاس فقط فروش و خدمات نیست بلکه ادامه‌دار بودن همکاری با شما عزیزان است به همین دلیل ما خود را ملزم به پاسخگویی و پشتیبانی کامل خدمات و محصولات خود می‌دانیم و سابقه درخشان ما مهر تایید براین ادعای ما دارد.
در آخر از توجه و انتخاب شما عزیزان کمال تشکر را داریم و امیدواریم بتوانیم حس خوب و اعتماد شما را نسبت به آی تی فیکس پلاس جلب کنیم.

چرا آی تی فیکس پلاس

خدمات پس از فروش

ضمانت بازگشت وجه

ارسال به سرتاسر ایران